Podziel się:

Osobiście uważam, że Dzień Kobiet powinien być codziennie… ale oficjalnie ten szczególny dzień świętuje się 8 marca, właśnie wtedy my – Klikowicze spotkaliśmy się w Klubie Pod Jaszczurami, aby wspólnie celebrować to kobiece święto. Czymże byłoby świętowanie Dnia Kobiet bez towarzystwa mężczyzn? Męska część Kliki zadbała o to, aby wszystkie panie poczuły się wyróżnione – każda z nas otrzymała piękne kwiaty – czerwone goździki i tulipany (kwiaty podarowane ze szczerego serca –  wciąż żywo zdobią mój pokój).

Atmosfera na spotkaniu była super – jak zawsze, bez napięcia – siedzieliśmy, gadaliśmy – wszyscy swobodni i weseli. Weseli do pewnego czasu… bo okazało się, że w Klubie organizowane było karaoke! Hmm.. gdy zobaczyłam, że szykują się występy od razu pomyślałam „może warto spełnić moje kolejne marzenie?”. Występ na prawdziwej scenie karaoke to coś o czym od dawna marzyłam, niestety moi wadowiccy przyjaciele i rodzina wiedzą, że słoń mi na ucho nadepnął i do tej pory nie miałam okazji spróbować swojego wokalnego „talentu”. Jednak gdy dłużej o tym myślałam i coraz większą ochotę miałam aby wyjść na scenę postanowiłam poprosić kogoś, aby wyszedł ze mną na scenę.. i – no cóż, uratował ten występ. Oczywiście początkowo chętnych było niewielu (absolutnie się temu nie dziwię), jednak po kilku prośbach znalazła się odważna – Karolina W. pomogła mi spełnić moje marzenie! Zaśpiewałyśmy razem utwór zespoły Aya rl „Skóra” – nie wiem czy celowo, czy przez przypadek, ale przez pierwsze pół piosenki mikrofon był zepsuty (chyba na szczęście!) a drugą część naszego wykonania uratowała Karolina.. oczywiście przez cały występ nasza wspaniała publiczność dodawała nam otuchy a po zakończonym występie nagrodzili nas gromkimi brawami.

Do dzisiaj wspominam ten występ z wielkim uśmiechem na twarzy, znów doświadczyłam tego, co najlepsze w Klice – jeżeli masz jakieś marzenie to razem z Klikowiczami wiedz, że nie ma rzeczy niemożliwych! Udało mi się, znów spełniłam kolejne swoje J Cały wieczór był świetny, myślę że podobał się wszystkim, bo najwytrwalsi wyszli z Klubu około północy. Mam nadzieję, że spotkanie z okazji Dnia Kobiet będzie naszą kolejną Klikową tradycją – następnym razem czekam, aż Panowie na scenie zaśpiewają „Baby ach te baby!”

Natalia Zagórska
PS: Dziękuje wszystkim którzy przyszli na spotkanie